Прилуки

Сторінки (7): «1234567»
Краєзнавчий музей ім. В.І. Маслова (будинок Кисловського М.І.)

У кінці ХІХ - на початку ХХ століття на цьому місці стояла садиба площею 320 кв. саж. і перебувала у власності прилуцького міського голови, купця третьої гільдії, власника одного з найкращих прилуцьких мануфактурних магазинів і наймоднішого ательє чоловічого одягу Кисловського Миколи Івановича.


Міський Будинок культури

На кінець 19 та на початку 20 століть у Прилуках активно розвивалося та діяло театральне мистецтво. В цей час прилуцький міщанин Бродський і його компаньйон, власник цегельного заводу Штонда, вирішили побудувати театральну споруду, котра не поступалася б столичній.


Тютюнова компанія "ВАТ-Прилуки"

У минулому комбінат тютюновий. 22.01.1889 р. в с. Бродки (близько 1900 р. приєднане до м. Прилуки) засновано тютюнова фабрика "Товариства Б. З. Рабіновича і З. Н. Фраткіна".


Гімназія № 5 ім. В. А. Затолокіна

Школа створена у 1918/19 навчальному році, як Прилуцька хлоп'яча середня.


Ліцей № 7

Школа № 7 створена 1918 році, тоді як школа № 2, у будинку гімназії Т. І. Федоренко на вул. Садовій.


Школа № 14

Історія школи, яка розпочинається з училища імені Кислих.


Школа № 12

Школа, яка була створена 1920 року,  як 12-та трудова Квашинська.


Ліцей № 6

Ліцей № 6 бере свій початок від Прилуцької приватної прогімназії. 


Школа № 9

Школа, яка була заснована як єврейська трудова в приміщенні училища імені Кислих. 


Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

Реабілітаційна установа для дітей з інвалідністю.


Сторінки (7): «1234567»

Останні новини

"Ніч у музеї" - 2024
Міжнародна акція «Ніч у музеї» у Прилуцькому краєзнавчому!  18 травня o 19:00 год Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова гостинно відкрив свої двері для «нічних відвідувачів».  Музейні поціновувачі мали можливість відвідати виставку авторської ляльки-мотанки Лесі Терещенко з Ніжина  та виставку сорочки «Біле по білому» із зібрання музею.   Родзинкою цьогорічної Ночі став виставковий проект «Літери, якими створений світ» -  мультімедійні офорти з доповненою реальністю, спільна творчість ізраїльських художників Sergey Bunkov та Tenno Pent Sooster та технічним забезпеченням Максима Бунькова за сприяння Gennady Gutgarts - керівника Благодійноі організаціі «Благодійний фонд «Добре серце Київ». Відвідувачі Ночі долучилися до екскурсії експозиційними залами, що переповідала про героїку та жертовність земляків у процесі становлення державності України. Всі бажаючі могли переглинути фільми "Будинок Слово" та "Реальна історія. Розстріляне Відродження".   Детальніше
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
        Відзначати День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності.       Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.  Детальніше
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
З нагоди Міжнародного дня музеїв прилуцькі музейники відкривали таємниці містянам.  Детальніше
Великодня майстерня
Майстер-клас з виготовлення прикраси до Великодня.  Детальніше
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
Урочисте нагородження переможців премії "Рідний край"   Детальніше
Всі новини