![Краєзнавчий музей ім. В.І. Маслова (будинок Кисловського М.І.)](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202009/14.jpg)
У кінці ХІХ - на початку ХХ століття на цьому місці стояла садиба площею 320 кв. саж. і перебувала у власності прилуцького міського голови, купця третьої гільдії, власника одного з найкращих прилуцьких мануфактурних магазинів і наймоднішого ательє чоловічого одягу Кисловського Миколи Івановича.
До садиби входило два будинки і дерев’яний флігель. В одному з будинків працювала сельтерська лавочка, в іншому, де зараз музей, на першому поверсі - кравецька, а на другому - кондитерська. Будівля побудована в стилі модерн. У 1917 році все майно Кисловського перейшло у власність іншої людини. У період окупації міста нацистами у 1941-1943 роках приміщення було майже зруйноване, але після визволення споруду відбудували, зберігши при цьому її зовнішню оздобу.
З 1950 по 1961 роки в ньому розташовувався гідромеліоративний технікум, а потім інші установи: Будинок піонерів та школярів, жіноча консультація, художній салон "Зодчий" та інші. У 2007 році приміщення передано краєзнавчому музею.
Декілька років тому до споруди зробили прибудову в тому ж архітектурному стилі.
Останні новини
"Ніч у музеї" - 2024![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/238_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-05-21_21.16.12.jpg)
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
![](/foto/nofoto.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/IMAGE_2024-05-08_134159.jpg)
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/236_t.jpg)
Великодня майстерня
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/235_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-04-27_14.45.00.jpg)
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/234_t.jpeg)
Всі новини