До Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Прилуцькій міській раді була представлена виставка світлин матерів та дружин загиблих Героїв.
Погляд у минуле крізь музейні експонати.
Проект історії і ностальгії, та суспільної активності.
Містяни визначили 7-ку найцікавіших історико-архітекториних споруд міста.
Поринути в історію рідного міста можна було на фото виставці "Прилуки в часі".
21 травня до Дня вишиванки на майданчику біля пам’ятника В.І. Маслову було відкрито тематичну зону для фотографування містян.
В пошуках нового формату роботи із споживачами музейних послуг в умовах карантину народилася ідея експонування під віткритим небом.
Неймовірно ошатна будівля з красивим деревяним різьбленним фасадом споруджена на поч. ХХ ст. і належала нащадкам дворянина, прапорщика Гижицького Михайло Олександровича.
Загадковим об’єктом для багатьох містян в центральній частині міста є брама, що розташована поряд з Стрітенським храмом. Адже не кожен знає про її функціональне призначення.
Тисячу років тому люди вибрали високий берег річки Удай для свого проживання. Про це свідчать археологічні пам’ятки. Зокрема, в центрі сучасного міста, на території валу, на мисоподібному виступі правобережної тераси ріки Удаю знаходиться пам’ятка археології - Городище.
Останні новини
"Садиби творчості й добра"м. Прилуки - флігель у садибі Скоропадського
м. Прилуки - садиба Тарновського
с. Линовиця, оглядова вежа у садибі де Бальменів
м. Прилуки, садиба Шкуратова
Всі новини