Конкурс малюнку "Кольорове місто"

30 жовтня 2020 г.   549
Конкурс малюнку "Кольорове місто"

17 вересня на музейному майданчику відбулось підбиття підсумків конкурсу «Кольорове місто», який стартував у Прилуках у квітні місяці.

В номінації «Діти віком від 4 до 7 років» переможцями стали: Кальян Кіріл 6 р. ДШ № 29,Єршов Назар 7 р. школа № 14, Єршов Макар 5 р. ДШ № 11.

В номінації «Діти віком від 8 до 10 років» переможницями стали:  Дяченко Діана, 10 р. вихованка ЦТДЮ та Гмиря Олена 10 р. вихованка школа мистецтв.

В номінація «Діти віком від 11 до 14 років» переможницями стали: Половецька Софія, 13 р. ліцей № № 7,  Гуляницька Марія, 12 р., шк. № 1, Барнаш Марія , 14 р. вихованка школи мистецтв, Дуюнович Олександра, 14 р. вихованка школи мистецтв.

В номінація «Діти віком від 14 до 18 років» переможницями стали: Галета Заріна, 15 р. вихованка школи мистецтв, Кисіль Аліна, 16 р. шк. № 13 та Кудінова Єлизавета, 16 р. вихованка школи мистецтв.

Особливу відзнаку від заступника міського голови Шкуренко Тетяни Михайлівни отримала вихованка школи мистецтв Непомящяя Лінда, 14 р., а від  начальника  відділу молоді і спорту Опанасенко Олени Вікторівни отримала вихованка школи мистецтв Андрощук Уляна, 13 р. Нагороду отримав і учень ліцею №7 Шаповал Арсеній отримавши нагороду від засновниці АРТ студії Олени Чайки.

Від місцевого художника Степана Вербищука нагороду отримала Приходько Вікторія 12 р., гімназія № 1 ім. Г. Вороного, а від керівника гуртка, зразкової студії «Палітра» ЦТДЮ нагороду отримала  Кущенко Вікторія, 14 р., школа № 12.

Окрему відзнаку від директора Прилуцького краєзнавчого музею Тетяни Зоць отримала вихованка школи мистецтв Шаповал Анна, 7 р. за цікаве художньо-дизайнерське оформлення своєї роботи.

Всі переможці отримали солодкі подарунки від "Прилуцького хліб заводу".

Бажаємо усім учасникам конкурсу творчих успіхів, креативних рішень та великого натхнення у своєму захопленні.

Проект "Кольорове місто"