Ніч у музеї 2021

25 травня 2021 г.   772
Ніч у музеї 2021

21 травня o 19.00 год. Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова гостинно відкрив свої двері для нічних відвідувачів. 

Музейні поціновувачі мали можливість відвідати виставку мініатюр "Воїнство", побачити показ-дефіле української сорочки та малювання сюжетів на піску, переглянути фотоархів музею "Обертаємо колесо часу", документальне кіно "Скарби нації". Гарним доповненням "Ночі" стали майстер класи з виготовлення гобеленів, гончарства та бою на мечах.

Дякуємо за підтримку заступнику міського голови Тетяні Шкуренко та начальнику відділу культури і туризму Катерині Мовчан., а також учасникам «Ночі…», а саме: студентам та викладачам Ніжинського фахового коледжу культури ім. М. Заньковецької, зокрема Євгенії Липовецькій – член спілки художників України за майстер-клас з гобелену, Наталії Постол - пісочна анімація, вдячність ГО Ніжинське археологічне товариство, зокрема Івану Кедуну - доценту Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя з його командою(майстер-клас з гончарства, реконструкція воїнів ХVІІ-ХVІІІ ст., лучники), вдячність вокальному колективу МБК «Горлиця» під керівництвом В. Лемещенко, виконавиці С.Таран (флейта), вдячність адміністрації Прилуцького хлібзаводу за смаколики, Дирекції Прилуцької школи мистецтв та міського Будинку культури за їх підтримку та допомогу.  Наша подяка Толок В. І. за виставку «Воїнство». Дякуємо нашим постійним помічникам - Ігорю Хоменко та Олексію Підгайному за їх артистичність. Дякуємо "хранительці" Сокиринського маєтку Ользі Шаповаленко за цікавий екскурс у минуле.

Ніч у музеї 2021

Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Ніч у музеї 2021
Натисніть на превью для перегляду фото в повному розмірі


Останні новини

"Ніч у музеї" - 2024
Міжнародна акція «Ніч у музеї» у Прилуцькому краєзнавчому!  18 травня o 19:00 год Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова гостинно відкрив свої двері для «нічних відвідувачів».  Музейні поціновувачі мали можливість відвідати виставку авторської ляльки-мотанки Лесі Терещенко з Ніжина  та виставку сорочки «Біле по білому» із зібрання музею.   Родзинкою цьогорічної Ночі став виставковий проект «Літери, якими створений світ» -  мультімедійні офорти з доповненою реальністю, спільна творчість ізраїльських художників Sergey Bunkov та Tenno Pent Sooster та технічним забезпеченням Максима Бунькова за сприяння Gennady Gutgarts - керівника Благодійноі організаціі «Благодійний фонд «Добре серце Київ». Відвідувачі Ночі долучилися до екскурсії експозиційними залами, що переповідала про героїку та жертовність земляків у процесі становлення державності України. Всі бажаючі могли переглинути фільми "Будинок Слово" та "Реальна історія. Розстріляне Відродження".   Детальніше
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
        Відзначати День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності.       Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.  Детальніше
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
З нагоди Міжнародного дня музеїв прилуцькі музейники відкривали таємниці містянам.  Детальніше
Великодня майстерня
Майстер-клас з виготовлення прикраси до Великодня.  Детальніше
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
Урочисте нагородження переможців премії "Рідний край"   Детальніше
Всі новини