Диплом ІІІ ступеня здобула Антоніна Кізлова за дослідження «Чоловіча гімназія м. Прилуки на сторінках Полтавських єпархіальних відомостей». Диплом ІІ ступеня отримав Іван Михайлович Забіяка за працю «Горленки. Том І. Документи і матеріали». Лауреатами премії стали Олег Петрович Шевчук та Анатолій Михайлович Шкурат — автори книги «Історія медицини Прилук». Щиро вітаємо переможців та дякуємо кожному досліднику за вагомий внесок у вивчення історії рідного краю. Кожна праця відкриває нові сторінки минулого, зберігає пам'ять про людей і події та допомагає краще зрозуміти нашу спадщину. Адже саме краєзнавство дозволяє нам пізнати глибину власного коріння. Недарма кажуть: той, хто не знає свого минулого, не зможе повною мірою зрозуміти сучасність і впевнено будувати майбутнє. Бажаємо всім учасникам нових відкриттів, натхнення та подальших успіхів у дослідницькій діяльності!
Останні новини
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ V КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ДМИТРА ШКОРОПАДА "РІДНИЙ КРАЙ"
ДетальнішеВИСТАВКА "КРАСА НАВКОЛО НАС"

ДетальнішеВИСТАВКА "НИТКИ, ЩО БЕРЕЖУТЬ ІСТОРІЮ"

ДетальнішеПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "ПОВСЯКДЕННЯ КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ"

ДетальнішеВИСТАВКА "ТРАНСФОРМАЦІЯ ЖИТТЯ" СЕРГІЯ ВЛАСЕНКА

ДетальнішеВсі новини
