"Літня молодіжна школа "Прилука-2023"

30 серпня 2023 г.   203
"Літня молодіжна школа "Прилука-2023"

Проект «Літня молодіжна школа «Прилука-2023» - це просвітницький проект, який реалізовувався Прилуцьким краєзнавчим музеєм ім. В.І. Маслова та БО «Мистецькі барви» за грантової підтримки Агентства з розвитку приватної ініціативи на протязі червня – серпня 2023 року.

Мета проекту полягала у посиленні молодіжної участі Прилуцької міської територіальної громади у пізнанні локальної спадщини та набуття розуміння її цінності.

Окрім лекторіїв, квестів, вікторин в рамках навчальної програми на молодь чекали захоплюючи мандрівки територіальними громадами Прилуччини з метою дослідження маловідомої спадщини, світлини якої і було представлено на виставці «Спадок. Прилуччина» (виставкова зала музею).

Додатковими продуктами проекту стали буклет "Спадок. Прилуччина" та закладинки.

Друковану продукцію розповсюджено серед учнівського складу Школи та передано до Відділу культури Прилуцької районної військової державної адміністрації, Управління освіти Прилуцької міської ради та ВНЗ міста з метою розповсюдження напрацьованих матеріалів щодо історико-культурної спадщини Прилуччини серед учнівської та студентської аудиторій.

 

Натисніть на превью для перегляду фото в повному розмірі

 

 


Останні новини

"Історія та культура ромів на Прилуччині"
Дослідження життя ромів на території Прилуччини. Детальніше
"Євреї на Прилуччині"
Тема проживання євреїв на Прилуччині Детальніше
Виставка "Цінності близькі й далекі"
15 лютого у виставковій залі музею відбулося відкриття виставки ВолодимираМихайловича Пащенка - українського ученого, письменника, художника, редактора-видавця, митця.  Детальніше
Акція"Музейне селфі"
Акція з метою паромоції локальної спадщини Детальніше
Виставка робіт арт-студії КімNata
Відкритя виставки.  Детальніше
Всі новини