18 травня 2023 г.
363
![Вечірня екскурсія містом](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202305/205.jpg)
"Ніч у музеї" - 2023, а вірніше вечір і ескурс нашими унікальними, самобутніми, загадковими Прилуками. Музейники домовилися про зустріч учасників екскурсії з почесними громадянинами Г.П.Галаганом та І.М.Скоропадським, міським головою М.І.Кисловським, зустріліся з майбутньою дружиною Симона Петлюри - Ольгою Більською.
Учасники перевірили свою обізнаність з архітектури міста, описали Прилуки в епітетах.
Театрально-танцювальну атмосферу творили заслужений працівник культури А.І.Кизим, учасник народного театру "Рампа" МБК Влад Іващенко та учасниця зразкового музичного театру "Парадокс" МБК Катерина Полоз під керівництвом Я. Борисенко, клуб спортивного танцю "Акцент" керівник Карина Берьозко.
Останні новини
"Ніч у музеї" - 2024![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/238_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-05-21_21.16.12.jpg)
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
![](/foto/nofoto.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/IMAGE_2024-05-08_134159.jpg)
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/236_t.jpg)
Великодня майстерня
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/235_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-04-27_14.45.00.jpg)
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/234_t.jpeg)
Всі новини