02 грудня 2022 г.
371
!["БУР. Історичний хаб"](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202301/172.jpg)
Неймовірна єдність та рушійство були продемонстровані містянами-волонтерами під час створення соціально важливого простору - Історичного хабу в музейній філії.
Ми віднайшли їх - добровольців, волонтерів, які згодилися на допомогу, фізичний і часовий внесок!
"Історичний хаб" - це громадський простір, який Прилуцький краєзнавчий музей реалізує спільно з ГО «Будуємо Разом Україну". Грантовим коштом та зусиллями наших волонтерів ми робимо внесок у збереження та трансляцію нашої спадщини!
Останні новини
"Ніч у музеї" - 2024![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/238_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-05-21_21.16.12.jpg)
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
![](/foto/nofoto.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/IMAGE_2024-05-08_134159.jpg)
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/236_t.jpg)
Великодня майстерня
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/235_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-04-27_14.45.00.jpg)
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/234_t.jpeg)
Всі новини