Премія "Рідний край" 2021

07 липня 2021 г.   585
Премія "Рідний край" 2021
Наше сьогодення вимагає аби українці усвідомили хто ми, яка наша історія, культура. традиції. Сьогодні культура є зброєю у гібридній війні. Культура має стати сферою національної безпеки. Ми повинні задіяти наш історико-культурний ресурс. Саме за для виховання і обізнаності нашої нації ми повинні вивчати і пізнавати минуле аби не робити помилок у майбутньому. Одним з аспектів цього ресурсу є краєзнавсто, яке дозволяє заглиблюватися в історичні, етнографічні, релігійні, фольклорні сторони життя маленьких міст та селищ, які і формують історію та культуру нашої державності.
Наше місто має глибокі традиції, визначну історію. І саме за для розвитку краєзнавства, за для зацікавлення дослідників міська рада у 2017 р. започаткувала краєзнавчу премію імені Дмитра Шкоропада «Рідний край».
25 червня 2021 р. о 10.00 у сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося урочисте нагородження переможців третьої краєзнавчої премії ім. Д. О. Шкоропада «Рідний край»:
- лауреат премії - Лозовий Олександр Миколайович з книгою «Із павутиння часу»;
- дипломант І ступеня - Степаненко Галина Анатоліївна з роботою «Краєзнавчі аспекти дитячих ігор та розваг у сьогоденних викликах»;
- дипломант ІІ ступеня - Риженко Анатолій Григорович з роботою «Їх імена пов’язані з Прилуччиною»;
- дипломант ІІІ ступеня - Макарійчук Ніла Миколаївна та Хоружа Лариса Олексіївна з роботою «Прилуччина в живописній спадщині Юрія Коваленка»;
- дипломом учасника - Волвенко Антон Миколайович з роботою «Історія козацтва Прилуччиним: від минулого до сьогодення»;
- дипломом учасника - Петрик Валерія Володимирівна «Інтерпретація фольклорного образу домовика на основі творчості Степана Вербещука» .
 

Премія Шкоропада

Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Премія Шкоропада
Натисніть на превью для перегляду фото в повному розмірі