Конкурс "Кольорове місто"

08 квітня 2020 г.   937
Конкурс "Кольорове місто"

Прилуцький краєзнавчий музей спільно з відділом культури та туризму Прилуцької міської ради ініціюють проведення конкурсу дитячого малюнка «Кольорове місто»!

Мета конкурсу – виявлення талановитих, обдарованих прилуччан, популяризація їх творчих надбань, сприяння національно-патріотичному розвитку особистості, ідентифікація з рідним містом, його історією, культурою і розвитком.

Ми запрошуємо до участі дітей віком 4-18 років.

Творчі робити буде розглянуто в трьох вікових категоріях: 4-7 років, 8-14 та 15-18 років.

Формат виконання малюнків А3, А4.

Тематика – місто Прилуки від історії до сьогодення.

Роботи буде оцінено компетентною комісією та обрано по три переможці в кожній з номінацій.

Вітається попереднє вивчення інформації про об’єкт малювання (пам’ятку, будівлю, споруду).

Найкращі роботи буде проекспоновано на святкуванні дня міста, а їх виконавці будуть запрошені на відзначення, де запрезентують свої роботи.

Конкурс малюнку «Кольорове місто» – це чудова ідея для карантинного дозвілля, творчості та самовираження.

Свої малюнки на час карантину ви можете надсилати на електронну адресу музею pkm1894@ukr.net або приватним повідомленням на офіційну сторінку музею в соціальній мережі Facebook з відповідною контактною інформацією, по закінченню - надати фактично в музей або надіслати поштою на адресу вул. Київська, буд. 277.

Конкурс проводиться з 4 квітня по 31 серпня 2020 року.

То ж чекаємо на ваші роботи!
Яскравих фарб та творчого натхнення!

 

ПОЛОЖЕННЯ
про конкурс дитячого малюнку
«Кольорове місто»

І. Загальні положення

Конкурс дитячого малюнка «Кольорове місто» проводиться в 2020 р. з нагоди відзначення 935-ї річниці.

1.1. Основним завданням конкурсу дитячого малюнка «Кольорове місто» (далі — Конкурс) є утвердження у свідомості та почуттях юних мешканців патріотичних цінностей, переконань і поваги до свого міста, жителів; стимулювання пізнавальної активності й самостійності в дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.

1.2. Мета Конкурсу — виявлення талановитих, обдарованих прилучан віком від 4 до 18 років, популяризація їх творчих надбань, стимулювання розвитку масової культури, формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з рідним містом, його історією, культурою та розвитком.

1.3. Організаторами конкурсу є відділ культури та туризму Прилуцької міської ради та Прилуцький краєзнавчий музей імені В.І. Маслова (далі - Музей).

1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Музею, на офіційній сторінці Музею в Facebook, на сайті Прилуцької міської ради, а також в інших засобах масової інформації.

ІІ. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь діти в 3-х вікових категоріях:

 • діти 4-7 років;
 • діти 8-14 років;
 • молодь 15-18 років.

2.2. До участі в конкурсі приймаються малюнки виконані в різних художніх техніках.

2.3. Конкурс проводиться з 4 квітня по 31 серпня 2020 року.

2.4. Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують роботу, яка має бути охайно виконана, естетично оформлена та відповідати заданій тематиці – місто Прилуки від минулого до сьогодення.

2.5. Робота має бути виконана на аркушах формату А4 або А3.

2.6. На конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи.

2.7. Роботи надсилаються з коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, вік, школа, контактний телефон (виконавця або керівника).

2.8. До участі у конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, що визначені цим положенням.

2.9. При оцінюванні перевага віддаватиметься роботам, які відзначаються оригінальністю, авторським підходом, індивідуальністю та креативністю.

ІІІ. Організаційний комітет і журі Конкурсу

3.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет (Додаток 1).

3.2. До складу журі входять представники відділу культури та туризму міської ради, Прилуцької школи мистецтв, Центру творчості дітей та юнацтва, Прилуцької міської бібліотеки ім. П.П. Білецького-Носенка, художники міста та краєзнавці.

3.3. Склад журі затверджується наказом відділу культури та туризму Прилуцької міської ради.

ІV. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

4.1. Члени журі Конкурсу підбивають підсумки та визначають по три переможці в кожній віковій категорії до 20 вересня 2020 року.

4.2. Конкурсні матеріали надсилаються до організаційного комітету (17500, м. Прилуки, вул. Київська, 277, Прилуцький краєзнавчий музей ім. В.І. Маслова) з поміткою «Конкурс дитячого малюнку «Кольорове місто», або надаються особисто (за адресою зазначеною вище) не пізніше 31 серпня (дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі). Роботи, надіслані (надані) пізніше вказаної дати, не розглядаються.

4.3. Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії встановлюються перше, друге, третє місця.

4.4. Нагородження переможців Конкурсу відбувається в рамках відзначення 935-річчя м. Прилуки.

V. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс

5.1. Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в Музеї та можуть бути використані за згодою автора у подальшій роботі музею.

5.2. Результати Конкурсу узагальнюються членами журі та оприлюднюються на офіційному сайті Музею, сторінках у соц мережах, у ЗМІ та друкованих виданнях.

5.3. Кращі роботи будуть про експоновані в рамках відзначення 935-річчя м. Прилуки.

Додаток №1

Склад оргкомітету конкурсу дитячого малюнку «Кольорове місто»

 • Мовчан Катерина Володимирівна
  начальник відділу культури та туризму Прилуцької міської ради
 • Зоць Тетяна Миколаївна
  Директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. В. І. Маслова
 • Савченко Тетяна Михайлівна
  директор Центру творчості дітей та юнацтва (за згодою)
 • Сайко Олеся Анатоліївна
  спеціаліст І категорії Управління освіти Прилуцької міської ради (за згодою)
 • Ярошенко Наталія Миколаївна
  директор Прилуцької школи мистецтв (за згодою)

 


Останні новини

"Ніч у музеї" - 2024
Міжнародна акція «Ніч у музеї» у Прилуцькому краєзнавчому!  18 травня o 19:00 год Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова гостинно відкрив свої двері для «нічних відвідувачів».  Музейні поціновувачі мали можливість відвідати виставку авторської ляльки-мотанки Лесі Терещенко з Ніжина  та виставку сорочки «Біле по білому» із зібрання музею.   Родзинкою цьогорічної Ночі став виставковий проект «Літери, якими створений світ» -  мультімедійні офорти з доповненою реальністю, спільна творчість ізраїльських художників Sergey Bunkov та Tenno Pent Sooster та технічним забезпеченням Максима Бунькова за сприяння Gennady Gutgarts - керівника Благодійноі організаціі «Благодійний фонд «Добре серце Київ». Відвідувачі Ночі долучилися до екскурсії експозиційними залами, що переповідала про героїку та жертовність земляків у процесі становлення державності України. Всі бажаючі могли переглинути фільми "Будинок Слово" та "Реальна історія. Розстріляне Відродження".   Детальніше
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
        Відзначати День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності.       Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.  Детальніше
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
З нагоди Міжнародного дня музеїв прилуцькі музейники відкривали таємниці містянам.  Детальніше
Великодня майстерня
Майстер-клас з виготовлення прикраси до Великодня.  Детальніше
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
Урочисте нагородження переможців премії "Рідний край"   Детальніше
Всі новини