02 січня 2021 г.
666
Наближення новорічних свят спонукає творити дива!
Чи не викличе Вашого здивування листівка з новорічними вітаннями у поштовій скриньці!? Безумовно, так!
Вітання листівками має історію довжиною в декілька століть. Наприклад, в стародавньому Китаї після Нового року господарі будинків вивішували на ганок мішечок з написом «Вибачте, що не зможу отримати особисто!» - друзі, рідні та знайомі, з якими не вдалося зустрітися в новорічну ніч вкладали в мішечок червоні картки зі своїми привітаннями для господаря.
З плином часу листівка змінювалася і трансформувалася, однак її зміст та даровані отримувачу емоції не в змозі замінити жоден технічний прогрес.
24 грудня за участі учнів 4 класу Прилуцької гімназії № 5 ім. В. А. Затолокіна було проведено проект «Тепла листівка» - проект відновлення давнішніх традицій поштових привітань.
Проект проходив за партнерства з Регіональною Дирекцією оператора поштового зв`язку «Укрпошта».
Поговорили з учнями про новорічні традиції, історію ялинкових прикрас та новорічних листівок, попрацювали з листівками: вписали привітання, навчилися правильно заповнювати поштовий конверт та мали змогу вкинити листа в справжню поштову скриню, яку було доставлено до школи представниками «Укрпошти».
Останні новини
"Садиби творчості й добра"Проєкт за фінансової підтримки УКФ.
Садиби - не просто культурні пам’ятки минулого, вони є носіями істрочних та культурних цінностей, що далеко виходять за рамки часу, є джерелом наших пізнань, виразником народної свідомості та ідентичності.
Детальніше
Проєкт "Лютий"
Детальніше
Проєкт "Лютий"
За підтримки Українського культурного фонду у партнерстві з ГО «Прилучани Особливі» - музеєфікуємо «гарячу історію» російсько-української війни та меморіалізуємо героїчну боротьбу українського народу на території міста Прилуки та Прилуцького району Чернігівської області {%youtube:https://youtu.be/m2lYMa8QRuc?feature=shared%}
"Золото соломки"
ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ
Детальніше
"Історія під відкритим небом"
На музейному майданчику демонструються фільми на істочну тематику, які розвічують імперські, радянські та російські міфи - "Що шукали росіяни у Чернігові", "Вся правда про український Південь", "Наймаштабніше розслідування про схід України".
Детальніше
Всі новини