23 листопада 2020 г.
622
![Тваринний світ Прилуччини](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202011/66.jpg)
4 жовтня відбулася зустріч з учнями 5 гімназії 7-В класу присвячена Всесвітньому дню тварин. Працівник музею ознайомила присутніх з тваринним світом Прилуччини. Дала характеристику різним категоріям тварин: тим, які живуть в лісовій зоні, на відкритому просторі, тваринам – водолюбам. Розповідь супроводжувалася показом зображень.
9 жовтня – зустріч в 5 гімназії з 7-А класом. Знову зустріч присвячена до Всесвітнього дня тварин. На цей раз розповідь була про рідкісних тварин Прилуччини. Учнів зацікавили ті види, які перебувають на грані зникнення і потребують особливої уваги та допомоги.
Останні новини
"Ніч у музеї" - 2024![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/238_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-05-21_21.16.12.jpg)
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
![](/foto/nofoto.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/IMAGE_2024-05-08_134159.jpg)
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/236_t.jpg)
Великодня майстерня
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/235_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-04-27_14.45.00.jpg)
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/234_t.jpeg)
Всі новини