12 листопада 2020 г.   685
Виставка "Прилуки крізь віки"

Виставка "Прилуки крізь віки", презентована 10 листопада на музейному майданчику, присвячена 935-річчю міста. Вона знайомить містян  з історією Прилук  від найдавніших часів до проголошення незалежності України.

З урахуванням сезонності та карантинних обмежень, в рамках проекту співпраці між музеєм та навчальними закладами міста «Культурні грані» виставка буде «мандрувати» містом.

Навчальним закладам міста: школам і ВУЗам було запропоновано розміщення банерної експозиції  персонально по кожному закладу. Складання графіку відвідин виставки учнями було однією з головних вимог. Бо найголовніше в роботі за карантинних обставин створити безпечні умови споглядання, як для учнів так і музейних працівників, що забезпечують екскурсійний супровід.

Виставка