28 жовтня 2020 г.   554
Проект до Дня вишиванки "Краса і велич української душі"

У невичерпній культурній спадщині українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишита сорочка, яка несе в собі духовність людини, її світосприйняття і майстерність. Вона є нашою пам'яттю, культурою, історією.
21 травня 2020 Прилуцький краєзнавчий музей ім. В.І.Маслова долучився до святкування Всеукраїнського Дня вишиванки. Музейники поблизу гарно вбраного у вишиванку пам’ятника професора Василя Маслова підготували фотозону для бажаючих зробити урочисте фото.

Окрім того наукові працівники роздавали перехожим інформаційні бюлетні про значення кольору та символів в орнаменті вишивки.
Приємно відмітити, що наші городяни активно відгукнулися на запросини до фотозони, а також прийшли родинами.

Проект до Дня вишиванки