Виставка під відкритим небом "Цікаві експонати музею"

28 жовтня 2020 г.   652
Виставка під відкритим небом "Цікаві експонати музею"
18 травня до Міжнародного Дня музеїв на майданчику біля пам’ятника В.І. Маслову експонувалася виставка під відкритим небом «Цікаві експонати музею».

В експозиції були представлені найцікавіші музейні експонати, які дотичні до різних епох становлення Прилуччини. Це і елементи археології часів зарубинецької і черняхівської культур, Київської Русі, козацький патронташ, стріли, люльки для куріння, знак Прилуцького міського голови 19ст.,  унікальна кераміка 19ст., військове приладдя різних епох,  медичні інструменти знаних Прилуцьких лікарів.

Виставка під відкритим небом – це майданчик для поєднання інтересів відвідувачів і музейників за умов обмежувальних заходів та унікальна можливість збагачення містян історією рідного краю.

Виставка "Цікаві експонати музею"

Виставка