![Екскурсія з нагоди Дня міста](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/201908/4.jpg)
З нагоди Дня міста Прилуцьким краєзнавчим музеєм була проведена екскурсія містом, що охоплювала об’єкти, які пов’язані з Другою світовою війною.
Розпочалася екскурсія біля колишньої школи № 4 в якій в період окупації міста 1941-1943 рр. знаходилося гетто.
Учасники екскурсії зустрілися з очевидцем подій, які розгорталися у м. Прилуки в період окупації та зокрема відвідали будинок у якому знаходився штаб Південно-Західного фронту під командуванням генерал-полковника М.П. Кирпоноса. Дізналися про розташування шпиталю у м. Прилуки, а студенти Прилуцького медичного училища продемонструвала свої навики щодо накладання медичних шин та перев’язування ран.
На завершення учасники екскурсії у філії ім. О. Кошового пригостилися гарячим чаєм та послухали невеличкий концерт від учасників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцької міської ради.
Останні новини
"Ніч у музеї" - 2024![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/238_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-05-21_21.16.12.jpg)
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
![](/foto/nofoto.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/IMAGE_2024-05-08_134159.jpg)
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/236_t.jpg)
Великодня майстерня
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/235_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-04-27_14.45.00.jpg)
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/234_t.jpeg)
Всі новини