Ліцей № 10

04 жовтня 2020 г.   693
Ліцей № 10

museumpryluky · Ліцей № 10. Музей АТО

Бути чи не бути патріотом - вирішувати кожному. Але жити у своїй країні і не вважати себе її частиною - якось невірно.

У 2017 році  на базі ЗОШ № 10 було засновано військово-історичний музей присвячений війні на Донбасі. Музей офіційно визнано єдиним у Чернігівській області по тематиці ООС (АТО).

Перша частина музею присвячена військовим українським прапорам. Музей унікальний тим, що  він налічує 56 прапорів з різних військових частин, бригад, добровольчих батальйонів.

Друга частина музею експонує військові артефакти:  гільзи від набоїв та снарядів, амуніцію, особисті речі бійців, та військову зброю пов’язану з подіями війни на Сході України.

Великий акцент роботи музею спрямований саме на волонтерську діяльність та пошуково-дослідницьку роботу.

Тож, будьмо патріотами нашої України,  любімо її всім серцем своїм і всією своєю душею.

Музей АТО