08 травня 2024 г.
158
8 травня 2024 року у філії Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І Маслова відбулась інформаційна краєзнавча година «Пам’ять вічно жива». Під час заходу учні 6 класу ліцею №7, переглядаючи презентацію, дізнались за яких умов розпочалась Друга світова війна, її наслідки для України, про культ Перемоги у період Радянського Союзу. Також дізнались, чому саме 8 травня ми святкуємо День пам’яті та примирення, який символ пам’яті в Україні та історію його створення. На завершення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та сучасної російсько-української війни.
Останні новини
"Ніч у музеї" - 2024![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/238_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-05-21_21.16.12.jpg)
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
![](/foto/nofoto.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/IMAGE_2024-05-08_134159.jpg)
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202405/236_t.jpg)
Великодня майстерня
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/235_t.jpg)
![](https://museumpryluky.org.ua/foto/2024-04-27_14.45.00.jpg)
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
![](http://museumpryluky.org.ua/foto/news_foto/202404/234_t.jpeg)
Всі новини