"Віртуальний спадок"

18 липня 2023 г.   208
"Віртуальний спадок"

Краєзнавчий музей стартував щодо реалізіції проєкту «Віртуальний спадок» #запідтримкиУКФ @ucf.ua (Український культурний фонд).

Проєкт вирішує проблему збереження та доступності локальної спадщини в умовах воєнного стану шляхом створення віртуальної екскурсії Прилуцьким краєзнавчим музеєм ім. В. І. Маслова.

Основним продуктом проекту стане віртуальна екскурсія з аудіо-гідом та 3Д моделями 29 унікальних експонатів. Проєкт передбачає виготовлення промоційної продукції - видання листівок унікальних музейних експонатів з доповненою реальністю та рекламні флайєри. Реалізація проєкту сприятиме підвищенню спроможності місцевого розвитку культури в умовах збройної агресії з боку російської федерації та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів націлених на збереження локальної спадщини.

Загальний бюджет проєкту становить  733017,31 грн.

Технічні завдання проєкту виконує професійна команда #SKEIRON.