День неспішного мистецтва

13 квітня 2023 г.   216
День неспішного мистецтва
В середньому музейні відвідувачі присвячують огляду одного предмета 8 секунд, предмета, який викликав особливу зацікавленість - до 15.

Акція повільного споглядання покликана обмежити огляд кількості предметів та збільшити час їх огляду, долучити думки експертів та створити дискусійне коло.

"День неспішного мистецтва" у краєзнавчому музеї відбувся 13 квітня. До огляду аудиторії були представлені експонати з Галаганівської колекції: кінне сідло гетьмана Лівобережної України Данила Апостола, лядунка, порохівниця, рушниця, та кольчуга.

Споглядачами музейних експонатів стали студенти Прилуцького педагогічного коледжу ім. І. Франка.

Щира дяка за експертну думку щодо музейних експонатів Володимиру Толоку - автору та виконавцю виставки мініатюр "Воїнство"!

Неспішне мистецтво