25 грудня 2022 г.
1084
У день Святвечора музей нагороджував дипломами випускників «Школи амбасадорів. 2022 - Дорослі». 16 учасників серед яких: лікарі, освітяни, логісти, хіміки, психологи, журналісти, матусі в декреті - стали дійсними амбасадорами нашого міста, його історії, культури.
Останні новини
ВИСТАВКА "КРАСА НАВКОЛО НАС"
ДетальнішеВИСТАВКА "НИТКИ, ЩО БЕРЕЖУТЬ ІСТОРІЮ"

ДетальнішеПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "ПОВСЯКДЕННЯ КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ"

ДетальнішеВИСТАВКА "ТРАНСФОРМАЦІЯ ЖИТТЯ" СЕРГІЯ ВЛАСЕНКА

ДетальнішеМайстер-класи "Писанковий дивосвіт"

ДетальнішеВсі новини
