Виставка "І буде жити Україна"

16 вересня 2022 г.   417
Виставка "І буде жити Україна"
16 вересня в виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «І буде жити Україна». 
Україна в єдності та волі, Україна в слові, в вишиванці, в соняху, чорнобривцях та калині, в звичаях та традиціях. Україна в пісні, культурі та мистецтві.
Художня виставка зібрала в одній залі роботи прилуцьких майстрів пензля: Петра Драговенка, Сергія Краснокутського, Павла Бережного, Петра Мироненка, Степана Вербещука, Катерини Кантур, Володира Карася, Олега Чучупи, Володимира Солов’я, Василя Деркача, Владислава Готчієва.
Чорне море, що прагне знову бути українським, собори міста, що тримають дух вірян у молитві за Перемогу, купальська ніч, як символ вікових українських традицій, сільські хати, соняхи, пам’ятник Кобзарю, який ще декілька сторіч тому заповідав «Борітеся – поборете…».
Чудовим доповненням до виставки стали вірші місцевої поетеси Ніни Заболотної та пісня у виконанні вихованки Прилуцької ДМШ Дайнеки Віолети.
 

Виставка "І буде жити Україна"

Виставка
Виставка
Виставка
Натисніть на превью для перегляду фото в повному розмірі
 

Останні новини

"Ніч у музеї" - 2024
Міжнародна акція «Ніч у музеї» у Прилуцькому краєзнавчому!  18 травня o 19:00 год Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова гостинно відкриє свої двері для «нічних відвідувачів».  Музейні поціновувачі матимуть можливість відвідати виставку авторської ляльки-мотанки  та виставку сорочки «Біле по білому»   Родзинкою цьогорічної Ночі стане виставковий проект «Літери, якими створений світ» - – мультімедійні офорти, що оживають!!   Детальніше
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
        Відзначати День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності.       Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.  Детальніше
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
З нагоди Міжнародного дня музеїв прилуцькі музейники відкривали таємниці містянам.  Детальніше
Великодня майстерня
Майстер-клас з виготовлення прикраси до Великодня.  Детальніше
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
Урочисте нагородження переможців премії "Рідний край"   Детальніше
Всі новини