29 червня 2022 г.
1166
"Культурні мандри" саме так можна назвати ходу наших амбасадорів закладами культури міста!
Цьогоріч об'єктом дослідження амбасадорів стали осередки культури міста: міський Будинок культури, музична школа ім. Л. Ревуцького, школа мистецтв, дитяча бібліотека ім. П.П. Білецького-Носенка та міська бібліотека ім. Л.В. Забашти.
Учасниками було представлено історії будівель, дотичних та визначних постатей, проведено інтерактиви, продемонстровано гру на музичних інструментах, організовано спілкування з заслуженим працівником культури, керівником Народного аматорського театру "Рампа" Анатолієм Кизимом та учасником Народного аматорського театру "Рампа" Григорієм Ведмідським.
Це - неймовірний досвід та нові знання!
Чергове завдання успішно виконано!
Останні новини
ВИСТАВКА "КРАСА НАВКОЛО НАС"
ДетальнішеВИСТАВКА "НИТКИ, ЩО БЕРЕЖУТЬ ІСТОРІЮ"

ДетальнішеПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "ПОВСЯКДЕННЯ КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ"

ДетальнішеВИСТАВКА "ТРАНСФОРМАЦІЯ ЖИТТЯ" СЕРГІЯ ВЛАСЕНКА

ДетальнішеМайстер-класи "Писанковий дивосвіт"

ДетальнішеВсі новини
