28 вересня 2020 г.
2356
У кінці ХІХ- на початку ХХ століттях на цьому місці розташовувалась садиба з 5 будинками, яка належала прилуцькому купцю Золотарьову Нахіму Цалевичу.
Споруда побудована в стилі еклектика, використовувалася з комерційною метою. На першому поверсі розташовувались різноманітні магазинчики, а другий поверх Нахім віддав в оренду під громадське зібрання, тобто дворянсько-купецький клуб. У підвальному приміщенні будівлі діяла кухня клубу.
Після 1917 року в споруді розміщено організацію "Просвіта", клуби комсомольський, профспілковий, спортивний. У період Другої світової війни особняк постраждав від пожежі, а після відбудови в 1950-х роках у ньому розмістилася Прилуцька міська рада, яка тут діє й нині.

Останні новини
ВИСТАВКА "КРАСА НАВКОЛО НАС"
ДетальнішеВИСТАВКА "НИТКИ, ЩО БЕРЕЖУТЬ ІСТОРІЮ"

ДетальнішеПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "ПОВСЯКДЕННЯ КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ"

ДетальнішеВИСТАВКА "ТРАНСФОРМАЦІЯ ЖИТТЯ" СЕРГІЯ ВЛАСЕНКА

ДетальнішеМайстер-класи "Писанковий дивосвіт"

ДетальнішеВсі новини
