07 червня 2022 г.
1226
Це сталося!
7 червня було відкрито Школу амбасадорів 2022!
Це освітній продукт музею, до якого цьогоріч, окрім учнів загальноосвітніх шкіл, музейники долучили і студентську аудиторію ВУЗів міста.
Кількість учнів склала 19 чоловік.
Програма курсу обіцяє бути насиченою та змістовною. У Школі амбасадорів учні зможуть дізнатися про історію міста, його культуру, архітектуру та релігію, отримають майстер-клас з ораторської майстерності. Також учні будуть долучені до дослідницької роботи щодо закладів культури міста та напрацюють авторський екскурсійний матеріал. По закінченні навчання амбасадори запросять містян на відкриту екскурсію історичною частиною міста.
Останні новини
ВИСТАВКА "КРАСА НАВКОЛО НАС"
ДетальнішеВИСТАВКА "НИТКИ, ЩО БЕРЕЖУТЬ ІСТОРІЮ"

ДетальнішеПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "ПОВСЯКДЕННЯ КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ"

ДетальнішеВИСТАВКА "ТРАНСФОРМАЦІЯ ЖИТТЯ" СЕРГІЯ ВЛАСЕНКА

ДетальнішеМайстер-класи "Писанковий дивосвіт"

ДетальнішеВсі новини
