Виставки музею до відзначення незалежності України.

25 серпня 2021 г.   455
Виставки музею до відзначення незалежності України.
З 21 по 24 серпня 2021 р.   у відзначення 30-річчя незалежності України у місті Прилуки відбувалися урочисті заходи. Прилуцький краєзнавчий музей долучився до святкування та протягом трьох днів демонстрував виставки, які були присвячені становленню української державності.
21 серпня біля пам’ятника Шевченка, проходила виставка "Прилуки крізь віки". Вона знайомила городян та гостей міста з історією Прилук від найдавніших часів до проголошення незалежності України. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з маловідомими та цікавими фактами з історії нашого міста.
23 серпня на алеї Л. Забашти була представлена виставка ІНПУ «Тріумф людини». Виставка розповідає про українців, які свого часу кинули виклик радянській системі та потрапили в концтабори. Ці люди не стали «будівничими комунізму», а, зберігши гідність, та організувавши повстання – Норильське, Кенгірське й Воркутинське, – змогли розвалити цю систему.
24 серпня на Театральній площі міста відбулася виставка ІНПУ «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України». Тризуб став одним із головних атрибутів незалежної Української держави, а також важливим маркером української національної ідентичності. Виставка знайомить з історією формування нашого головного символу - герб.
 

Вистаки до незалежності

Вистаки до незалежності
Вистаки до незалежності
Натисніть на превью для перегляду фото в повному розмірі

Останні новини

"Ніч у музеї" - 2024
Міжнародна акція «Ніч у музеї» у Прилуцькому краєзнавчому!  18 травня o 19:00 год Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова гостинно відкриє свої двері для «нічних відвідувачів».  Музейні поціновувачі матимуть можливість відвідати виставку авторської ляльки-мотанки  та виставку сорочки «Біле по білому»   Родзинкою цьогорічної Ночі стане виставковий проект «Літери, якими створений світ» - – мультімедійні офорти, що оживають!!   Детальніше
День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
        Відзначати День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності.       Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.  Детальніше
Міжнародна акція Ніч у музеї - 2023
З нагоди Міжнародного дня музеїв прилуцькі музейники відкривали таємниці містянам.  Детальніше
Великодня майстерня
Майстер-клас з виготовлення прикраси до Великодня.  Детальніше
Краєзнавча премія ім. Д. О. Шкоропада "Рідний край"
Урочисте нагородження переможців премії "Рідний край"   Детальніше
Всі новини