Виставки музею до відзначення незалежності України.

25 серпня 2021 г.   33
Виставки музею до відзначення незалежності України.
З 21 по 24 серпня 2021 р.   у відзначення 30-річчя незалежності України у місті Прилуки відбувалися урочисті заходи. Прилуцький краєзнавчий музей долучився до святкування та протягом трьох днів демонстрував виставки, які були присвячені становленню української державності.
21 серпня біля пам’ятника Шевченка, проходила виставка "Прилуки крізь віки". Вона знайомила городян та гостей міста з історією Прилук від найдавніших часів до проголошення незалежності України. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з маловідомими та цікавими фактами з історії нашого міста.
23 серпня на алеї Л. Забашти була представлена виставка ІНПУ «Тріумф людини». Виставка розповідає про українців, які свого часу кинули виклик радянській системі та потрапили в концтабори. Ці люди не стали «будівничими комунізму», а, зберігши гідність, та організувавши повстання – Норильське, Кенгірське й Воркутинське, – змогли розвалити цю систему.
24 серпня на Театральній площі міста відбулася виставка ІНПУ «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України». Тризуб став одним із головних атрибутів незалежної Української держави, а також важливим маркером української національної ідентичності. Виставка знайомить з історією формування нашого головного символу - герб.
 

Вистаки до незалежності

Вистаки до незалежності
Вистаки до незалежності
Натисніть на превью для перегляду фото в повному розмірі

Останні новини

Віртуальний тур прилуцькою фортецею 17-19 ст.
Новий продукт інтерпритованої спадщини міста. Детальніше
«Спалювання листя – шкода довкіллю»
З інформативними бесідами завітали музейники до шкіл міста. Детальніше
Кінозал під відкритим небом
Відео про цікаві факти з історії України на великому екрані посеред міста. Детальніше
Випускний вечір Школи амбасадорів
Екскурсійна хода історичною частиною міста та відзначення учнів школи - завершаючий етап в реалізації грантового проєкту "Школа амбасадорів". Детальніше
Школа амбасадорів і діджиталізація спадщини - що спільного?
Дослідницька робота учнів школи отримала своє вираження. Детальніше
Всі новини