Готель Лапшука

20 липня 2021 г.   90
Готель  Лапшука

         Починаючи з другої половини XIX століття, Прилуки інтенсивно забудову­вались будинками-особняками та громадськими спорудами з оригіналь­но та самобутньо трактованими фасадами, які були при­крашені дерев'яним різьбленням, керамічними кахлями, ліпниною, фігурною цеглян.

Серед кращих споруд, які ще збереглися до наших днів, можна назвати приміщення, яке розташоване на розі Київської та Земської.

        У кінці ХІХ на початку ХХ століття на цьому місці розміщувалась садиба з 4 будинками, яка належала прилуцькому міщанину Олександру Іллічу Лапшуку. У вищезгаданій будівлі до 1917 року  на першому поверсі працювала харчевня, на другому – готель,  а в підвальному приміщенні діяла невеличка пекарня.

       З 1925 року і до сьогодні у цій будівлі розташовувались різні відділення медичної галузі міста, а нині - відділення акушерства, гінекології та репродуктивного здоров’я та інші.

 


Останні новини

Віртуальний тур прилуцькою фортецею 17-19 ст.
Новий продукт інтерпритованої спадщини міста. Детальніше
«Спалювання листя – шкода довкіллю»
З інформативними бесідами завітали музейники до шкіл міста. Детальніше
Кінозал під відкритим небом
Відео про цікаві факти з історії України на великому екрані посеред міста. Детальніше
Випускний вечір Школи амбасадорів
Екскурсійна хода історичною частиною міста та відзначення учнів школи - завершаючий етап в реалізації грантового проєкту "Школа амбасадорів". Детальніше
Школа амбасадорів і діджиталізація спадщини - що спільного?
Дослідницька робота учнів школи отримала своє вираження. Детальніше
Всі новини