Оголошується прийом заявок претендентів на здобуття премії імені Дмитра Шкоропада

10 серпня 2019 г.   648

З 15 січня по 15 квітня 2019 року оголошується прийом заявок претендентів на здобуття премії імені Дмитра Шкоропада «Рідний край». Ознайомитися з умовами премії можна на офіційному сайті Прилуцької міської ради, на сторінці Фейсбук Прилуцького краєзнавчого музею та у самому музеї за адресою вул. Київська, 277.

Наше місто має глибокі традиції, визначну історію. І саме за для розвитку краєзнавства, за для зацікавлення дослідників міська рада започаткувала у 2017 році краєзнавчу премію імені Дмитра Шкоропада «Рідний край».

ПОЛОЖЕННЯ про краєзнавчу премію імені Дмитра Шкоропада «Рідний край» Завантажити файл (52.0 Кб)