Конкурс "Кольорове місто"

08 квітня 2020 г.   903
Конкурс "Кольорове місто"

Прилуцький краєзнавчий музей спільно з відділом культури та туризму Прилуцької міської ради ініціюють проведення конкурсу дитячого малюнка «Кольорове місто»!

Мета конкурсу – виявлення талановитих, обдарованих прилуччан, популяризація їх творчих надбань, сприяння національно-патріотичному розвитку особистості, ідентифікація з рідним містом, його історією, культурою і розвитком.

Ми запрошуємо до участі дітей віком 4-18 років.

Творчі робити буде розглянуто в трьох вікових категоріях: 4-7 років, 8-14 та 15-18 років.

Формат виконання малюнків А3, А4.

Тематика – місто Прилуки від історії до сьогодення.

Роботи буде оцінено компетентною комісією та обрано по три переможці в кожній з номінацій.

Вітається попереднє вивчення інформації про об’єкт малювання (пам’ятку, будівлю, споруду).

Найкращі роботи буде проекспоновано на святкуванні дня міста, а їх виконавці будуть запрошені на відзначення, де запрезентують свої роботи.

Конкурс малюнку «Кольорове місто» – це чудова ідея для карантинного дозвілля, творчості та самовираження.

Свої малюнки на час карантину ви можете надсилати на електронну адресу музею pkm1894@ukr.net або приватним повідомленням на офіційну сторінку музею в соціальній мережі Facebook з відповідною контактною інформацією, по закінченню - надати фактично в музей або надіслати поштою на адресу вул. Київська, буд. 277.

Конкурс проводиться з 4 квітня по 31 серпня 2020 року.

То ж чекаємо на ваші роботи!
Яскравих фарб та творчого натхнення!

про конкурс дитячого малюнку
«Кольорове місто»

І. Загальні положення

Конкурс дитячого малюнка «Кольорове місто» проводиться в 2020 р. з нагоди відзначення 935-ї річниці.

1.1. Основним завданням конкурсу дитячого малюнка «Кольорове місто» (далі — Конкурс) є утвердження у свідомості та почуттях юних мешканців патріотичних цінностей, переконань і поваги до свого міста, жителів; стимулювання пізнавальної активності й самостійності в дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.

1.2. Мета Конкурсу — виявлення талановитих, обдарованих прилучан віком від 4 до 18 років, популяризація їх творчих надбань, стимулювання розвитку масової культури, формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з рідним містом, його історією, культурою та розвитком.

1.3. Організаторами конкурсу є відділ культури та туризму Прилуцької міської ради та Прилуцький краєзнавчий музей імені В.І. Маслова (далі - Музей).

1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Музею, на офіційній сторінці Музею в Facebook, на сайті Прилуцької міської ради, а також в інших засобах масової інформації.

ІІ. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь діти в 3-х вікових категоріях:

• діти 4-7 років;
  • діти 8-14 років;
  • молодь 15-18 років.

2.2. До участі в конкурсі приймаються малюнки виконані в різних художніх техніках.

2.3. Конкурс проводиться з 4 квітня по 31 серпня 2020 року.

2.4. Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують роботу, яка має бути охайно виконана, естетично оформлена та відповідати заданій тематиці – місто Прилуки від минулого до сьогодення.

2.5. Робота має бути виконана на аркушах формату А4 або А3.

2.6. На конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи.

2.7. Роботи надсилаються з коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, вік, школа, контактний телефон (виконавця або керівника).

2.8. До участі у конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, що визначені цим положенням.

2.9. При оцінюванні перевага віддаватиметься роботам, які відзначаються оригінальністю, авторським підходом, індивідуальністю та креативністю.

ІІІ. Організаційний комітет і журі Конкурсу

3.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет (Додаток 1).

3.2. До складу журі входять представники відділу культури та туризму міської ради, Прилуцької школи мистецтв, Центру творчості дітей та юнацтва, Прилуцької міської бібліотеки ім. П.П. Білецького-Носенка, художники міста та краєзнавці.

3.3. Склад журі затверджується наказом відділу культури та туризму Прилуцької міської ради.

ІV. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

4.1. Члени журі Конкурсу підбивають підсумки та визначають по три переможці в кожній віковій категорії до 20 вересня 2020 року.

4.2. Конкурсні матеріали надсилаються до організаційного комітету (17500, м. Прилуки, вул. Київська, 277, Прилуцький краєзнавчий музей ім. В.І. Маслова) з поміткою «Конкурс дитячого малюнку «Кольорове місто», або надаються особисто (за адресою зазначеною вище) не пізніше 31 серпня (дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі). Роботи, надіслані (надані) пізніше вказаної дати, не розглядаються.

4.3. Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії встановлюються перше, друге, третє місця.

4.4. Нагородження переможців Конкурсу відбувається в рамках відзначення 935-річчя м. Прилуки.

V. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс

5.1. Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в Музеї та можуть бути використані за згодою автора у подальшій роботі музею.

5.2. Результати Конкурсу узагальнюються членами журі та оприлюднюються на офіційному сайті Музею, сторінках у соц мережах, у ЗМІ та друкованих виданнях.

5.3. Кращі роботи будуть про експоновані в рамках відзначення 935-річчя м. Прилуки.

Додаток №1

Склад оргкомітету конкурсу дитячого малюнку «Кольорове місто»

• Мовчан Катерина Володимирівна
    начальник відділу культури та туризму Прилуцької міської ради