Виставка "Прилуки крізь віки"

05 грудня 2020 г.   496
Виставка "Прилуки крізь віки"
3 грудня 2020 року о 10:30 в Прилуцькому гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі ім. І. Франка відбулася презентація музейної виставки «Прилуки крізь віки».
Створення виставки присвячено 935-річчю міста. Експозиція банерної продукції – це унікальна можливість для кожного споглядача помандрувати сторінками історії міста від найдавніших часів до проголошення незалежності України. Інформація подана в хронологічній послідовності, є стислою та змістовною.
Під час зустрічі зі студентами коледжу науковим співробітником музею було проведено ознайомчу екскурсію – поговорили про цікаві факти та найяскравіші сторінки в історії міста.
Виставка буде перебувати в коледжі декілька тижнів. Передбачається екскурсійний супровід учнівських споглядань працівниками музею та самостійний огляд.