29 жовтня 2020 г.   658
Проект "Колесо часу. Я і місто"

До відзначення 935-річчя міста Прилуцький краєзнавчий музей запровадив проект «Колесо часу. Я і місто».
Велична історія нашого міста - це не лише науково зафіксовані факти, але й світлини, спогади, перекази його мешканців.
Містянам було запропоновано  погортати сімейні фотоальбоми, послухати розповіді про місто своїх  дідусів та бабусь, та поділитися ними.
Фото біля історичних пам’ятників та будівель різних часів, історії пов’язані з ними – все це дає можливість  «прокрутити»  колесо часу міста та відкрити нові, цікаві сторінки з його життя.
Поділитися своїми фото та розповідями  було запропоновано  в  приватному листуванні до музею в соціальній мережі Фейсбук та електронним листуванням на скриньку музею.

Проект мав колосальний результат долучення! Музейники отримали купу яскравих спогадів містян, зокрема і про ті об’єкти, які, нажаль, втрачено з плином часу, музейні фонди поповнено унікальними  історичними фото, наданими містянами з приватних фото колекцій.