16 вересня 2022 г.   402
Виставка "І буде жити Україна"
16 вересня в виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «І буде жити Україна».
Україна в єдності та волі, Україна в слові, в вишиванці, в соняху, чорнобривцях та калині, в звичаях та традиціях. Україна в пісні, культурі та мистецтві.
Художня виставка зібрала в одній залі роботи прилуцьких майстрів пензля: Петра Драговенка, Сергія Краснокутського, Павла Бережного, Петра Мироненка, Степана Вербещука, Катерини Кантур, Володира Карася, Олега Чучупи, Володимира Солов’я, Василя Деркача, Владислава Готчієва.
Чорне море, що прагне знову бути українським, собори міста, що тримають дух вірян у молитві за Перемогу, купальська ніч, як символ вікових українських традицій, сільські хати, соняхи, пам’ятник Кобзарю, який ще декілька сторіч тому заповідав «Борітеся – поборете…».
Чудовим доповненням до виставки стали вірші місцевої поетеси Ніни Заболотної та пісня у виконанні вихованки Прилуцької ДМШ Дайнеки Віолети.

Виставка