Випускний вечір Школи амбасадорів

06 вересня 2021 г.   622
Випускний вечір Школи амбасадорів
Перший випуск Школи амбасадорів відбувся!!

Досягненнями проекту стали:
1. Пройдено навчальний курс з історії, архітектури, релігії, екскурсування, туризму, туристичного фотографування та ораторської майстерності.
2. Залучено до співпраці 5 менторів.
3. Проведено дослідницьку роботу по 20 історико-архітектурним об`єктам нашого міста.
4. Збільшено кількість об`єктів діджиталізації - встановлено QR-коди на 20 споруд міста.
5. Видано просвітницько-інформативний буклет "Прилуки закодовані" (кількість об`єктів діджиталізації 47).
6. Амбасадорами школи проведено екскурсії з загальним охопленням аудиторії близько 50 чоловік.
7. Випущено 13 учнів школи - 13 НОСІЇВ БРЕНДУ МІСТА!!!

Наша подяка менторам курсу за долучення та спільне створення багатокомпонентного навчального продукту:
- керівнику театральної студії «Казкар» Юлії Сікаловій за курс «Ораторська майстерність»;
- кандидату мистецтвознавства Олені Сидоріній за курс «Архітектура міста»;
- протоієрею Собору Різдва Богородиці Віталію Юрочко за курс «Релігія»;
- фотомайстру Максиму Дрожнікову за курс «Секрети вдалих фото»;
- маркетологу Олексію Хмельницькому за курс "Туристичний маркетинг".

Щирі слова вдячності партнерам проекту:
- БО "БФ"Карітас Київ" за віру в ідею проекту та надану грантову підтримку;
- Управлінню освіти Прилуцької міської ради за спільне прагнення у долучені молоді до питань локальної історії;
- Відділу культури та туризму міської ради за спільне бачення у просвітницькій діяльності, збереженні та інтерпретації культурної спадщини міста.