Школа амбасадорів

02 червня 2021 г.   236
Школа амбасадорів

У квітні поточного року Прилуцьким краєзнавчим музеєм було подано грантову заявку до Благодійного фонду "Карітас-Київ". Ідеєю проекту стало започаткування навчального курсу з історії міста – «Школи амбасадорів».  Ідея покликана підвищити освіченість містян в питанні локальної історії, забезпечивши таким чином  ідентифікацію особистості та цінність рідного міста.

Проект було оцінено грантодавцем. Надано кошти на фінансування його реалізації.

Згідно умов учасниками проекту можуть стати учні загальноосвітніх закладів міста.  Оскільки проект орієнтований на соціально незахищені верстви населення (діти воїнів АТО, ВПО, діти з хронічними захворюваннями, діти з багатодітних сімей тощо), його учасниками, в першу чергу, мають стати, діти,  які відносяться до категорії соціально незахищених, а також пересічні школярі. Співвідношення складає 75/25%.

Проект орієнтовано на учнів  8-11 класів. Програма передбачає використання загальних знань з історії України.

Навчальний курс включає лекції, споглядання архітектурних пам’яток, майстер-класи з маркетингу та туристичного фотографування, ораторської майстерності, дослідницьку роботу (вивчення історії будівель), авторську роботу (написання екскурсії), години практичного екскурсування та іспит.

Курс навчання  два місяці.

Результатом дослідницької роботи амбасадорів стане вивчення історії навчальних закладів міста та історичних будівель, встановлення на них QR кодів та видання буклету з інформацією про  діджиталізовані об’єкти.

По закінченню учні отримають дипломи, що засвідчать рівень їх компетентності з історії міста. 


Останні новини

Випускний захід
Дипломування учасників проекту Детальніше
Учнівська екскурсія містом
Перші спроби самостійного екскурсування. Детальніше
«Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ»
Загальнодоступна локація для дослідження історії відкрита. Детальніше
Історія старовинних авто
Різноманіття зі змістом. Детальніше
"Культурні мандри"
На шляху дослідження історії закладів культури міста. Детальніше
Всі новини